بسم الله الرحمن الرحیم چی شد با شهدا آشنا شدم

من کیستم
<مسافری هستم مثل همه ، چندی در این دنیا هستم و روزی خواهم رفت زندگی صحنه زیبای هنر مندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست /خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد>
موضوعات

طرح دست جمعی اردیبهشت ماه درب و داغونها

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

بر و بچه های وبلاگ درب و داغونها برای ادیبهشت یه طرح خوب گذاشتن از همه دوستان دعوت میکنم تو این طرح و البته طرح های دیگه شرکت کنن تا ان شا الله با کمک هم بتونیم زندگی بهتری رو تجربه کنیم.

از ما گفتن بود دیر بجنبی از دستت رفته ها

ما رو هم از دعا فراموش نکنید

نگاشته شده توسط مسافر در پنجشنبه ۱۳٩۱/۱/۳۱ یادگاری () | لینک ثابت مطلب
مادر جان شرمنده ایم حلالمان کن

بسم الله الرحمن الرحیم

فاطمیه تنها جزئی از ایام نیست سند غربت  آل الله و مشخص کننده حد دفاع از ولایت است ؛ آنجا که صدیقه طاهره , عصمت کبری با تمام هستی خویش در پی حفظ امام زمانش به آب اتش می زند و جانفشانی می کند .

همیشه با خود می اندیشیدم که چگونه ممکن است در کمتر از 100 روز از وفات پیامبر چنین در حق یگانه دخترش جفا کنند و حرمتش را بشکنند ، ولی وقتی  دقیقتر به احوالات خود و بسیاری دیگر از شیعیان مینگرم بهتر متوجه میشوم .

به راستی تفاوت است میان شهید و دیگر افراد . هر چند گاهی بعضی شهید زنده اند ، تشخیصش زیاد سخت نیست . یاد شهید برونسی بخیر که بسیار دلبسته بانوی دوعالم بود .

حکایت ما با فاطمیه .حکایت فرزند ناسپاسی است که مادرش را از دست داده و اکنون شرمسار است و غمش پایانی ندارد . ( من معتقدم که فاطمه زهرا سلام الله علیها مادر تمام شیعیان است هر چند فرزندان خوب کم دارد )

ای امام جان یا صاحب العصر و زمان شرمنده ایم دعایمان کن ، شرمنده روی نیلگون مادرت زهرا ، شرمنده غربت شما ، و شرمنده رنجی که از ندانم کاری ما میکشی.

تنها دعای توست که ممکن است شفایی برای قلب بیمار ما باشد.

دانلود: آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد        شاید دعای مادرت زهرا بگیرد

لینک از بچه های قلم

متن شعر در ادامه مطلب

ادامه مطلب...
نگاشته شده توسط مسافر در دوشنبه ۱۳٩۱/۱/٢۱ یادگاری () | لینک ثابت مطلب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً